anastasiya

Микола Гоголь

Батько Миколи Гоголя був праправнуком полковника козацького війська часів Богдана Хмельницького Остапа Гоголя. Пізніше знаменитий нащадок звеличить його до легендарної постаті й оспіває в образі Тараса Бульби.

Наприкінці 1833 року клопотатися про місце професора історії в Київському університеті св. Володимира. Спонукала до цього ще й дружба з М.Максимовичем, професором-земляком, етнографом, фольклористом, істориком, ботаніком, майбутнім ректором Київського університету.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 15

і все???!!!

Я вирішила створити дану спільноту не для того, щоб писати відомі факти біографії, чи про творчість загалом.

Хотілось, щоб блоггери дізнались щось новеньке, отримали якусь цікавинку.

Іншу інформацію хочете дописуйте - я тільки за!

а про вій написати?

Оресте, про Вій напишу. Пізніше!

або лижі не їдуть, або я довбанутий о)0

??? щось трапилось Едуарде?

Ну, я просто не в'їхав в цей пост...  Трах-бах, без вступу, портрет Гоголя і два речення про нього... о)0 Я не кажу, що це погано чи неправильно, просто не розумію... ось =)))

Впринципі я можу писати про них і більше, але це ж не урок літератури :). А так - все ок. І дякую за те, що читаєте!

Впринципі я можу писати про них і більше, але це ж не урок літератури :)

Нє, ну хоча б давати трохи загальної інформації - де і коли родився та помер, де вчився, основні твори. Декілька речень. Ну, а потім саме те цікаве надати, що ви і хотіли... Так буде краще з багатьох причин. По-перше, виглядатиме більш повно та акуратно, цивілізовано я б сказав. По-друге (мабуть, це головне), люди, які шукатимуть інформацію про письменників в інтернеті і попадатимуть через пошуковики до цього блогу, знайдуть те, що їм треба знати - загальні відомості + цікавинка, і будуть повертатися знову і знову =) Так що дуже раджу ;)

І дякую за те, що читаєте!

Ну, немає за що, мені справді цікаво =) От я собі вже тиждень думаю, чи не приєднатися мені до вашої групи ;)))

Ок. Беру до уваги!

Дуже мало інформації

капец....якась хуйня...

What is Breitling? Do you know Breitling Watches? Buy these Breitling Watches sale on line.More cheap Breitling Watches for sale!
Sometimes the public taste also will result in the "drive-off", especially to those people who dislike seeing Abercrombie Fitch Pants was worn by indescribable ones everywhere in the streets. Hot Exhibition - Abercrombie Fitch Pant go shopping as if they are for granted.
Hello. And Bye.

 Мои фотоальбомы

Случайное фото со мнойМетки

Календарь
Октябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua